0
0
0

Насос самовсмоктуючий багатоступінчастий Pedrollo SKRm 1.5 SPRINKLER

0
Максимальний тиск у корпусі насоса, Бар: 10 рідина, що перекачується: чистая вода Режим роботи: Непрерывная работа S1 Робоче колесо: Норил FE1520PW Потужність, Вт: 1500
11 470.00грн.
Насос самовсмоктуючий багатоступінчастий Pedrollo SKRm 1.5 SPRINKLER

Поверхневий самовсмоктувальний насос SKRm 1.5 SPRINKLER – це новинка від італійського бренду Pedrollo. Даний апарат призначений для перекачування величезних обсягів рідини і може використовуватися у великих системах водопостачання з численними точками виходу.
Завдяки продуктивності в 18 м3/год, SKRm 1.5 SPRINKLER можна підключити одночасно і до зрошувальних контурів, і до домашньої каналізації, при цьому не переживаючи, що води не вистачить. Такий насос здатний живити кілька ванних кімнат, кухонь з пральними та посудомийними машинами одночасно. Але незважаючи на такі показники, його експлуатація має свої нюанси.
Оскільки напір цієї моделі досить невеликий – всього 25 м, то основним джерелом для нього є колодязі, а основна сфера застосування – сільськогосподарські поливальні системи. Але в поєднанні з гідроакумулятором та автоматикою, які підтримують тиск у трубах, він може використовуватися і як домашнє автономне водозабезпечення.

Технічні характеристики насоса Pedrollo SKRm 1.5 SPRINKLER

 

  • Потужність (Вт): 1500
  • Натиск (м): 25.5
  • Продуктивність (м3/год): 18
  • Напруга (В): 220 - 240
  • Тип монтажу: поверхневий
  • Габарити (мм): Д:460, Ш:223, В:237
  • Вага (кг): 26.9
  • Матеріал корпусу: Чавун
  • Матеріал валу: Нержавіюча сталь
  • Матеріал крильчатки: Технополімер

Головною особливістю SKRm 1.5 SPRINKLER є монофазний 1500 ватний двигун, що працює на частоті струму 50 Гц. Завдяки конструкції, розрахованій насамперед на велику продуктивність, він і цінується промисловцями та приватними власниками великих садів та городів.


Ступінь захисту IP 5X захищає двигун від пилу і вологи, тому його можна використовувати прямо в полі, не побоюючись попадання всередину дрібних частинок, здатних нашкодити апарату. SPRINKLER здатний працювати в безперебійному режимі довгий час: 8 годин без зупинки та 24 години з перервами (до 20 включень на годину). Надійність даного вузла вигідно відрізняє його від більшості аналогів зі схожими технічними характеристиками.
Для експлуатації у складі насосної станції знадобиться окреме приміщення, оскільки прилад досить галасливий. Обмеження за температурою – до +90°С для води, що перекачується, і +50°С для горючих речовин (бензин, гас), t° навколишнього середовища – до +40°С. У разі потреби можна модифікувати агрегат під інші частоти струму або підвищити захист корпусу.

Ціна насоса Pedrollo SKRm 1.5 SPRINKLER

 

Оскільки SKRm 1.5 SPRINKLER є напівпромисловим насосом, то ціна в Україні у нього відповідна – 8500 грн. Це досить багато для поверхневого насоса, але найвища якість, надійність та ефективність приладу однозначно варті того. А рідкість поломок призводить до додаткової економії на простоях систем поливу, запчастини та ремонт обладнання.
Щоб бути впевненим у своїй техніці, краще купувати насос Pedrollo SKRm 1.5 SPRINKLER офіційний дилер в Україні. Для цього достатньо зателефонувати за тел. +380679453252 або скористатися кошиком на даному сайті, і наші фахівці розкажуть про всі особливості даного агрегату та нададуть персональні умови з доставкою до будь-якого міста України. 

Вопросы о категории SKRm SPRINKLER
Дренажні насоси Pedrollo
Ідеальне поєднання ціна-якість
Детальніше
Дренажні насоси Pedrollo