0
0
0

Самовсмоктувальні відцентрові насоси для басейну Pedrollo Magnifica

0
Максимальний тиск у корпусі насоса, Бар: 2.5 рідина, що перекачується: чистая вода Режим роботи: Непрерывная работа S1 Робоче колесо: Норил FE1520PW Потужність, Вт: 550
13 671.00грн.
0
Максимальний тиск у корпусі насоса, Бар: 2.5 рідина, що перекачується: чистая вода Режим роботи: Непрерывная работа S1 Робоче колесо: Норил FE1520PW Потужність, Вт: 1100
18 073.00грн.
0
Максимальний тиск у корпусі насоса, Бар: 2.5 рідина, що перекачується: чистая вода Режим роботи: Непрерывная работа S1 Робоче колесо: Норил FE1520PW Потужність, Вт: 1500
18 724.00грн.
Самовсмоктувальні відцентрові насоси для басейну Pedrollo Magnifica

Італійський виробник Pedrollo радий представити свою новинку - відцентрові насоси Pedrollo Magnifica, розроблені спеціально для басейнів. Нові розробки дозволили підвищити ефективність приладів на 10-15% порівняно зі старими аналогами, а конструкційні рішення зробили ці апарати ще більш надійними та довговічними. Тому кожному напевно варто купити насос для басейну Pedrollo Magnifica у Києві.

Влаштування насосів для басейну Pedrollo Magnifica

Принцип роботи насосів Pedrollo Magnifica не відрізняється від інших відцентрових водяних насосів: двигун обертає колінвал із крильчаткою на її кінці, так створює різницю в тиску, внаслідок чого вода піднімається нагору. Різниця полягає у будові деяких блоків. Так, грязьовий фільтр має інші грати, а також прозору кришку, щоб можна було спостерігати за його станом без розбору деталі. На днищі встановлена ​​спеціальна пластина з антикорозійним покриттям для захисту самого насоса та комунікацій. Між двигуном та робочою камерою знаходиться двошаровий захист від вологи.
Головною особливістю насосів для басейну Pedrollo Magnifica є налаштування потужностей. При досить економічному двигуні 550 - 1500 Вт всі його ресурси спрямовані не на забезпечення тиску в системі та підняття рідини, а на продуктивність, тому такий невеликий прилад може відкачувати величезні обсяги води до 36 м3/год. Такий підхід актуальний, тому що воду з басейну не треба закачувати на 5 поверх, а достатньо лише злити та замінити.

Загальні технічні характеристики насосів для басейну виглядають так:

Потужність: 550 – 1500 Вт;
Натиск: 13.5 - 17.3 м;
Продуктивність: 21 – 36 м3/год;
Манометрична висота всмоктування: 4 м;
Напруга: 220 В;
Частота роботи двигуна: 60 ​​Гц;
Тип всмоктувального механізму: відцентровий;
Тип монтажу: Поверхневий;
Матеріал корпусу: Чавун;
Матеріал робочого колеса: Нержавіюча сталь/Латунь;
Максимальний внутрішній тиск: 2.5 Бар;
Рівень захисту: S1.

 

Експлуатація насосів для басейну Pedrollo Magnifica

Насоси для басейну Pedrollo Magnifica призначені для перекачування чистої несолоної води (сіль осідає та заклинює робоче колесо) з температурою до +40°С. Основним призначенням даних агрегатів є рециркуляція рідини з її очищенням, тому якість води у басейні завжди залишається хорошою. За цим слідкує попередній фільтр особливої ​​конструкції. Для виключення перегріву та холостого ходу всередині встановлені відповідні реле.
Вибирати конкретну модель насоса Pedrollo Magnifica необхідно виходячи з обсягу басейну та необхідної швидкості перекачування. Найпростіший прилад Pedrollo MAGNIFICA 1m видає 550 Вт при досить хорошій продуктивності 21 м3/год, чого вистачить, щоб швидко спорожнити резервуар. Коштує він від 13 600 грн. Якщо басейн значно більший, то варто придбати середній варіант – Pedrollo MAGNIFICA 3m за 18000 грн, який при движку в 1100 Вт може перекачувати до 24 кубометрів води. Для великих обсягів можна купити насос для басейну Pedrollo MAGNIFICA 4m за 18 700 грн. Його потужності 1500 Вт вистачить для викачування 36 м3/год за невеликих переплат.
Щоб купити якісний насос для басейну Pedrollo Magnifica у Києві у офіційного представника в Україні, просто зателефонуйте за тел. +380669453252 та наші менеджери допоможуть підібрати відповідну під Ваші потреби модель, а також розкажуть про всі нюанси її експлуатації. 

Вопросы о категории Насоси для бассейну Pedrollo Magnifica
Дренажні насоси Pedrollo
Ідеальне поєднання ціна-якість
Детальніше
Дренажні насоси Pedrollo