0
0
0

Занурювальні дренажні насоси Pedrollo D

0
рідина, що перекачується: слабозагрязненная вода Режим роботи: Непрерывная работа S1 Потужність, Вт: 750 Максимальний напір, м: 19 Подача (продуктивність), м³/ч: 15
10 044.00грн.
0
рідина, що перекачується: слабозагрязненная вода Режим роботи: Непрерывная работа S1 Потужність, Вт: 1100 Максимальний напір, м: 26 Подача (продуктивність), м³/ч: 16.5
10 881.00грн.
0
рідина, що перекачується: слабозагрязненная вода Режим роботи: Непрерывная работа S1 Потужність, Вт: 750 Максимальний напір, м: 15.5 Подача (продуктивність), м³/ч: 18
9 672.00грн.
Нет в наличии
0
рідина, що перекачується: слабозагрязненная вода Режим роботи: Непрерывная работа S1 Потужність, Вт: 550 Максимальний напір, м: 12.5 Подача (продуктивність), м³/ч: 15
9 486.00грн.
Предзаказ
Занурювальні дренажні насоси Pedrollo D

Занурювальні дренажні насоси серії D – ще один хіт від італійського бренду Pedrollo. Цей особливо міцний продуктивний апарат розроблений для швидкого відкачування води з побутових приміщень, колодязів, басейнів та інших великих резервуарів, рідина всередині яких не забруднена занадто сильно.
Агрегати Pedrollo D мають підвищений захист від зовнішнього середовища та оснащені всім необхідним для безпечної тривалої роботи: поплавковий механізм, термореле, грязьові фільтри, герметичний корпус. Щоб швидко викачати воду в будинку чи дачі, найкращим рішенням буде купити дренажний насос Pedrollo D в Україні.

Влаштування дренажних насосів Pedrollo D

Конструкція насоса Pedrollo D нагадує інші аналогічні вироби від цього виробника. Металевий корпус, насосна станція (також металева), усередині якої розташовується колінвал, який крутить робоче колесо в прикріпленій до нього технополімерною крильчаткою. У рух весь механізм наводиться двополюсним монофазним (або 3-х фазним) електродвигуном.


Обертання вентилятора створює різницю тиску в центрі та біля краю камери, через що вода всмоктується і закачується у випускний шланг. Щоб лопаті не погнулися і не відламалися, встановлений граничний діаметр вкраплень, які не зашкодять їх – від 3 до 10 мм. Відсіювання сторонніх частинок відбувається завдяки встановленій на впускний отвір металевій решітці із сіткою з відповідними фракціями.
Оскільки охолодження внутрішніх деталей здійснюється за допомогою самої води, що перекачується, її наявність є обов'язковою для працездатності техніки. Щоб насос не перегрівся, якщо вода в джерелі раптово закінчиться, в конструкції є механізм поплавця, який відключить двигун в такій ситуації. Якщо ж він з якихось причин не спрацює, то для «підстрахування» є реле температури, яке зробить те саме.

Експлуатація дренажних насосів Pedrollo D

Потужність двигуна коливається в діапазоні від 750 до 1100 Вт, що дозволяє приладу мати більшу продуктивність 6-18 м3/год і напір 11-26 м. Такі показники означають, що Pedrollo D цілком можна використовувати в стаціонарній системі водовідведення для видалення забрудненої води від побутових. приладів на зразок пральної або посудомийної машини.
Тим не менш, основне призначення Pedrollo D – очищення затоплених приміщень (підвали, підсобки, льохи) та великих резервуарів на зразок басейнів, ставків, цистерн тощо. Насоси цієї серії не підійдуть для спустошення вигрібних ям або канав, тому що рідина в них занадто в'язка і містить багато сміття. Денування досить грубе – 15–23 мм, що слід враховувати під час вирішення поставлених завдань. Занурюватися вглиб насос може не сильно - до 5 метрів, - на відстань від дна до 22 см, інакше апарат присмокчеться до поверхні.

Модельний ряд дренажних насосів Pedrollo D

Серія насосів D має досить велику різноманітність у комплектації та варіаціях. Різні двигуни та їх технічні характеристики дозволяють досить гнучко підбирати обладнання під конкретні умови. Незважаючи на те, що майже всі вони представлені в різних магазинах, найчастіше є контрабандними товарами, тоді як на сьогоднішній день у офіційного дилера в Україні можна купити дренажні насоси Pedrollo D.

  • Pedrollo Dm-10-N. Найпростіша модель, що має 750 ватний двигун, здатний пропускати через себе 9 кубометрів води на годину і піднімає її на 11 м у висоту. Відмінно підходить для використання час від часу. Ціна: 7040 грн.

 

  • Pedrollo Dm-20-N. Середній варіант з тим же 750 ватним двигуном, але баланс її продуктивності зміщений у бік напору - 6 м3/ч і висота підйому 16 м. Стане в нагоді там, де глибина резервуара більше, а швидкість перекачування не має особливого значення. Ціна: 7280 грн.

 

  • Pedrollo Dm-30-N. Найсильніший двигун 1100 Вт забезпечує максимальну продуктивність та напір (18 м3/год та 26 м). Має більш довгий кабель у порівнянні з іншими моделями: 10 м проти 5. Такі прилади зручно застосовувати у складі насосної станції або з автоматикою всередині водовідведення. Ціна: 7900 грн.

Щоб купити ліцензовані дренажні насоси Pedrollo D в Україні за найкращими цінами, звертайтесь безпосередньо до виробника за тел. +380679453252. Наші консультанти докладно дадуть відповідь на всі питання про цю серію і допоможуть підібрати потрібне обладнання. 

Вопросы о категории D
Дренажні насоси Pedrollo
Ідеальне поєднання ціна-якість
Детальніше
Дренажні насоси Pedrollo